Roman Pošusta

“Prohrajeme tehdy, pokud si prohru připustíme”

Představte se nám                                  

Jmenuji se Roman Pošusta. Poměrně dost pamatuji, což znamená, že nejsem úpně mladík, i když si to nepřipouštím :-). Vystudoval jsem elektrotechniku, mám dvě již dospělé dcery a dva menší syny. Skoro 15 let se věnuji obchodu a komukaci s klienty. U firmy jsem od března 2019.

Co jste dělal před nástupem do MYERS Group?

Vedl jsem menší obchodní tým s působností po celé ČR ve firmě, která obchodovala s rychloobrátkovým zbožím


Jak vypadá Váš pracovní den?

Protože jsem ranní ptáče začíná pro mě pracovní den v 5:00 hod. Pak je rozhodující, jestli je to den, kdy jedu na schůzky, do terénu nebo zpracovávám administrativu. Většinou končím vyzvedáváním syna ze školy kolem 16 hod.

Co Vás v práci nejvíce baví?

Komunikace s lidmi na různých úrovních. Dosažení úspěchu, kdy klient nejenom podepíše smlouvu, ale je spokojen s nabídnutou formou spolupráce.

Co Vám práce v MYERS Group přináší?       

Kromě skutečnosti, že pracujeme pro peníze, které potřebujeme, mám rád samostatnost a oboje firma poskytuje v rozumné míře. Rád komunikuji s lidmi, baví mě nalézat v daném okamžiku ten správný klíč k jejich osobnosti.  

Co děláte ve volném čase?

Mám rád pohyb v jakémkoliv podání, i když už nemám takovou možnost pro sportování jako dříve. Lyžováním a plaváním se ale snažím udržovat a vést k tomu naše děti. Na čtení v žánru krimi a astronomie mi už moc času nezbývá  - tak snad se k tomu vrátím až už nebudu moct lyžovat a plavat :-)