Pavel Ryba

“Žij tak, aby ses mohl lidem dívat do očí.”

Představte se nám

Jmenuji se Pavel Ryba. Je mi 52 let, jsem ženatý a mám 3 děti. Pokud něco dělám, tak na sto procent. Nesnáším lež a výmluvy. U MYERS působím od roku 2016 a jako obchodní manažer.

Co jste dělal před nástupem do MYERS Group?

Více než 14 let jsem pracoval ve společnosti Eismann, posledních 6 let jsem byl na pozici obchodního ředitele a měl na starosti obchodní oddělení v celé České republice.

Jak vypadá Váš pracovní den?

Mým hlavním úkolem je, aby každý obchodní zástupce v týmu dosahoval potřebných výsledků. K tomu, aby to tak bylo, snažím se s každým pracovat a posouvat jej k úspěch formou spolujízdy. A jak to vypadá – asi následovně:
S obchodním zástupcem se obvykle sjíždíme na domluveném místě na sedmou hodinu ranní. U kávy si probereme, co má OZ připraveno, kde se budeme pohybovat, jak má den naplánovaný. Také si řekneme, na co se ten den zaměříme, kde obchodníka „tlačí bota“. Potom jdeme k zákazníkům si buď domlouvat termín schůzky, nebo již přímo řešit energie. Po každé schůzce si řekneme, co se povedlo a co méně, případně jak se to dalo řešit lépe. Na konci dne okolo páté odpoledne si společně den vyhodnotíme a dáme si cíl na další období.

Co Vás v práci nejvíce baví?

Každý den je jiný, každý zákazník je jiný, s každým kolegou z obchodního týmu se musí pracovat jinak, protože na každého platí něco jiného. Pestrost práce, hmatatelné výsledky.

Co Vám práce v MYERS Group přináší?

Přináší mi pocit z dobře odvedené práce. Je radost, když se na mne spokojení zákazníci s důvěrou znovu obracejí, to platí i pro obchodní zástupce.

Co děláte ve volném čase?

Vzhledem k tomu, že mám dost početnou rodinu a nejmladšímu synovi je 11 let, tak většinu volného času se snažím věnovat právě jim. Snažím se vést děti ke sportu.